Buďte tam, kde vaši zákazníci čekají ...

Jeden a čtvrt milionu oslovených měsíčně

1100 ozvučených obrazovek

Moderní indoorové médium

Aktuality

17.02.2022 Po čem muži touží 2

Volné pokračování úspěšné komedie Po čem muži touží bude mít premiéru 20. dubna letošního roku. Jako mediální partneři Vás zveme na bláznivou komedii Rudolfa Halíka a Filipa Oberfalcera v produkci společnost Fénix Film s.r.o.. Udělat z ženy…

06.01.2022 Je krásné, že můžeme pomáhat...

Asi každému udělá vždy radost, když se dozví, že svojí každodenní prací pomáhá i jiným... Nám se to stalo při spolupráci s naším klientem, nadací DOBRÝ ANDĚL, když se k nám v závěru loňského roku dostala od PR manažerky nadace tato zpráva:…

Archiv novinek

Je krásné, že můžeme pomáhat...

pribeh pani Silvie

06.01.2022  |  Administrátor

Asi každému udělá vždy radost, když se dozví, že svojí každodenní prací pomáhá i jiným… Nám se to stalo při spolupráci s naším klientem, nadací DOBRÝ ANDĚL, když se k nám v závěru loňského roku dostala od PR manažerky nadace tato zpráva:

"Vždycky mě moc potěší, když mi někdo řekne, že viděl náš spot v televizi u lékaře. Před týdnem psala dokonce maminka s onko onemocněním, která se svým synem ve spotu účinkuje, že byla u lékaře a najednou se spustil náš spot. Malý Matýsek prý začal hned na celou čekárnu všem ukazovat, že maminka je v televizi. Opravdu moc děkujeme! Je skvělé, jak to vše krásně do sebe zapadá … jak se měli díky Vám možnost i lidé v čekárně přesvědčit, že spoty točíme opravdu s reálnými příjemci pomoci. Moc proto doufám, že s Vámi budeme moci spolupracovat i v příštím roce!"

Opravdu nás to moc těší a díky za krásná slova!

Celý pčíběh paní Silvie si můžete přečíst v přiloženém článku.

 

Ke stažení

 
Copyright © 2022 MEDIAPHARMA, a.s.
Napište nám


© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.
 
Informace o souborech cookies:
Naše stránky používají pouze technická/krátkodobá cookies k zajištění správné funkčnosti či zobrazení všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají souhlasu ani zákazu.
Beru na vědomí