Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Buďte tam, kde vaši zákazníci čekají ...

Jeden a čtvrt milionu oslovených měsíčně

1100 ozvučených obrazovek

Moderní indoorové médium

Aktuality

25.01.2019 Outdoorová reklama dosahuje nejlevnější online aktivace

Televizní a outdoorová reklama mají podle výzkumu Nielsen Admosphere nejvyšší míru stimulace pro online vyhledávání informací, které souvisejí se zaznamenanou reklamou. Vyplývá to z výzkumu Online Activation Survey výzkumné agentury Nielsen…

04.06.2018 Po čem muži touží

Nová situační komedie režiséra Rudolfa Havlíka podle scénáře Radky Třeštíkové a Rudolfa Havlíka přivede v září na plátna kin Jiřího Langmajera, Tatiánu Pauhofovou nebo Annu Polívkovou. Více informací o filmu, jehož je naše společnost…

Archiv novinek

Novinky

Outdoorová reklama dosahuje nejlevnější online aktivace

25.01.2019

Televizní a outdoorová reklama mají podle výzkumu Nielsen Admosphere nejvyšší míru stimulace pro online vyhledávání informací, které souvisejí…  »»

 

Po čem muži touží

04.06.2018

Nová situační komedie režiséra Rudolfa Havlíka podle scénáře Radky Třeštíkové a Rudolfa Havlíka přivede v září na plátna kin Jiřího…  »»

 

Když jde o život: kampaň televize Prima a ČČK na našich obrazovkách

02.05.2018

Osvětová kampaň základů první pomoci televize Prima a Českého červeného kříže s názvem Když jde o život, poběží v květnu na našich…  »»

 

Čertoviny

25.08.2017

Nová tradiční pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny vstoupí do kin v lednu příštího roku a naše společnost je jením mediálním partnerem. Více se o…  »»

 

Hledáme rodiče

10.03.2017

Jsme partnery projektu nadačního fondu J&T Hledáme rodiče. Spoty aktuální kampaně poběží od budna na našich obrazovkách.  »»

 

Nemocnice České republiky 2017

23.02.2017

Jako dlouholetý partner o.p.s. HealthCare Institute jsme i v letošním roce partnery projektu Nemocnice ČR 2017, tentokrát jako Mediální…  »»

 
1 2 3  …  6 7 >
 
 
Copyright © 2019 MEDIAPHARMA, a.s.
Napište nám


© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.